Foodin on kotimainen perheyritys, joka tekee työtään rakkaudesta lajiin. Tavoitteenamme on luoda ruokakulttuuria, jossa jokaisella on mahdollisuus valita paremmin. Kestävästi ja eettisesti tuotettu, aito ja puhdas ruoka on sijoitus, jossa kaikki voittavat: sinä, viljelijät ja ympäristö.

Toimitusehdot

YHTEYSTIEDOT

FOODIN, RAWMANCE OY

Alasinkatu 1-3
40320 Jyväskylä

KULUTTAJA ASIAKASPALVELU

Avoinna arkisin 8-16
info@foodin.fi
+358 40 648 6670

YHTEISTYÖKYSELYT

yhteistyo@foodin.fi

JÄLLEENMYYNTI

Asiakaspalvelu, tilaukset ja uudet asiakkaat
Eveliina Korhonen
tukku@foodin.fi 
+358 45 151 3101

TOIMITUSJOHTAJA, YRITTÄJÄ,
INTERNATIONAL CONTACTS

Lasse Jalkanen
lasse@foodin.fi
+358 44 530 0036

LUOVA JOHTAJA, YRITTÄJÄ

Maria Jalkanen
maria@foodin.fi
+358 44 021 0193

MARKKINOINTI- JA VIESTINTÄJOHTAJA

Susanna Suomi
susanna@foodin.fi

VERKKOKAUPPA

Tuotetiedot ja -kuvat
Aino Mäkelä

 

JÄLLEENMYYJÄT

ASIAKASPALVELU JA UUDET ASIAKKAAT

Lämpimästi tervetuloa Foodinin pariin luomaan ruokakulttuuria, jossa kaikilla on mahdollisuus valita paremmin!
 
Meille on suuri ilo, jos haluat myydä tuotteitamme eteenpäin. Kerromme mielellämme sinulle lisää tuotteistamme ja niiden jälleenmyynnistä. 
 
Tukkumme palvelee sinua arkisin ma-pe klo 8-16
 
Eveliina Korhonen
045 151 3101

 

MYYNTI

Länsi-Uusimaa, Pirkanmaa
Miikka Laine
miikka@foodin.fi
050 511 6531

Itä-Uusimaa, Kaakkois-Suomi
Sami Leskinen
sami.leskinen@foodin.fi
040 678 7358

Länsi-Suomi
Jari Lahtinen
jari@foodin.fi
040 147 7430

Itä-Suomi, Keski-Suomi, Pohjois-Suomi
Sami Kosunen
sami@foodin.fi
041 319 5268